• Dolar 12,9437
    Euro 14,524
  • Altın 745.297
    Bist 1831.57
  • ° Mersin

İlginizi Çekebilir

ERDEMLİ'DE TROPİKAL MEYVE FİDANCILIĞI KURULDU

Mersinli nikah memuru, tavsiyeleriyle fenomen oldu

İŞ YERİ AÇMAK İSTEYEN BAYANLARIN UMUDU "MİKRO KREDİ"

Nükleerin birleştirdiği hayatlar

Akdeniz'de hortum böyle görüntülendi

Kozalak toplarken elektrik akımına kapılıp hayatını kaybetti

İYİ PARTİ’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Erdemli İyi Parti ilçe başkanlığı tarafından birlik beraberlik ve rozet takma yemeği düzenlendi. Erdemli Alyans düğün salonunda düzenlenen yemeğe İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Burak Akburak ile birlikte yaklaşık 1000 kişi katıldı.

Erdemli İyi Parti ilçe başkanlığı tarafından birlik beraberlik ve rozet takma yemeği düzenlendi. Erdemli Alyans düğün salonunda düzenlenen yemeğe İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Burak Akburak ile birlikte yaklaşık 1000 kişi katıldı.

İYİ Parti Erdemli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen yemeğe İlçe başkanı Hakan Ak’ın ev sahipliğinde yapılırken, toplantıya İYİ Parti STK İlişkileri Başkanı ve GİK Üyesi Burak Akburak, iyi Parti Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı, GİK Üyesi Mehmet Türe, İl Başkanı Mehmet Dutar, İl, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, Deva Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Şensoy, Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Nurbaki Şahin, Memleket Partisi Erdemli İlçe Başkanı Çağdaş Uçar ve yönetim kurulu üyeleri, Demokrat Partisi Mersin İl Başkanı Hasan Şıhman, Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkanı Salih Uğuz ve yönetim kurulu üyeleri, Erdemli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Metik, Esnaf ve Kredi Kooperatifi Başkanı İsmet Erdoğan Chp Eski ilçe Başkanı Ali Yardımcı ve 50’ye yakın Muhtarlar katıldı.

Yemekte konuşan İYİ Parti Erdemli İlçe Başkanı Hakan Ak, “ Erdemli’de böyle güzel bir coşkuyla davetimize katılan ve bizlerle birlikte olan siz değerli vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim. Bugün burada birlik ve beraberlik için, partimize katılım yapan halkımızın rozeti takma programına düzenledik. Bu coşku inanın artık iktidarın ayak sesleridir. Sayın Genel Başkan yardımcımız Burak Akburak bey , sayın Milletvekilimiz Zeki Hasan Sıdalı, İl Başkanımız Mehmet Tutar ve çok kıymetli misafirlerimiz ilçemizi onurlandırmışlardır. İsteğimiz, İlçemiz bir tarım ilçesi ve turizm ilçesidir. Şuanda limon para etmiyor ve dalda kaldı. Çiftçimizin el emeği ve zor şartlarda ürettiği limon dalında kaldı. Artık dayanacak güçleri kalmadı. Biran önce bu sıkıntılara çözüm bulunması gerekiyor” dedi.

ERDEMLİ’YE HAYRAN KALDIM

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Burak Akburak yaptığı konuşmasında, “ Erdemli bugün bir harika görünüyor. İlk zamanlarda partinin kuruluş aşamasında yaptığımız toplantılarda çok az kişiye hitap ederken, şimdi İYİ Parti salonlara sığmaz oldu. İlçe Başkanımıza ve İl Başkanımıza çok teşekkür ederim. Bu güzel toplantı ve kalabalık gerçekten beni çok mutlu etti. Artık herkes bilsin ki İYİ Parti iktidara doğru yürüyor. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde Türkiye parlementer sisteme yani güçlendirilmiş parlementer sistemine geçecek bu hükümet artık gidecek. İnsanlarımızın gözlerinde “artık seçim olsa da bu hükümet biran önce gitse” diye ifadeler bulunuyor. Bizler Ülkemiz için kimseden korkmuyor, kimseden çekinmiyoruz. İnşallah 2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde İYİ Parti iktidar olacak ve güçlendirilmiş parlementer sistem ile ülkemiz en iyi şekilde yönetilecektir. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

COŞKUNUZA HAYRAN KALDIM

İYİ Parti Mersin Milletvekili Hakan Sıdalı ise, “ Erdemli bugün başka bir güzel. İlk kuruluş aşamasında partimiz

İn toplantılarına katılırken 5-10 kişiye konuşuyorduk. Halkımıza yeni bir partinin kurulduğunu anlatırken pek fazla kalabalıklar yoktu. Ama zaman geçtikçe artık Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde ülkemiz için elimizi taşın altına koyduk ve mecliste partimiz grup kurarak büyük bir başarıya imza attık. Artık her gittiğimiz yerde partimizin yapacaklarını anlatıyor, halkımızı bilgilendiriyoruz. Bu güzel dolu bir salona seslenmek beni çok mutlu etti. İlçe Başkanımıza bu güzel organizasyondan ötürü çok teşekkür ederim” dedi

İYİ PARTİ GÜMBÜR GÜMDÜR GELİYOR

İYİ Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Tutar ise, “ ben öncelikle hepinize teker teker teşekkür etmek istiyorum. Bizim işimiz çok zor ve uzun bir yol. Bu yolda sizlerle yürümek ve omuz omuza mücadele etmek beni çok mutlu ediyor. Hepimiz bir dava uğruna, ülkemiz adına bir çaba gösteriyoruz. İnşallah artık yeni yapılacak seçimlerde İYİ Parti yeni güçlendirilmiş parlementer sistem ile ülkeyi yönetmeye taliptir. Sizler artık yakınlarınıza, çevrenize, arkadaşınıza İYİ Partinin ne yapacağını anlatın. Bu güzel görüntü için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından partiye geçenlere rozetleri takıldı.