• Dolar 6,0802
    Euro 6,5639
  • Altın 313.542
    Bist 118880
  • Mersin

İlginizi Çekebilir

Köprüden atlayan bekçinin cansız bedeni bulundu

Estetik kursları kadınlara istihdam kapısı açıyor

Toroslar Belediyesi, ürettiği kent mobilyalarıyla ilçeyi güzelleştiriyor

Toroslar EDAŞ'tan Mersin'e 180 milyon liralık yatırım

Tarsus'ta trafik kazası: 2 yaralı

Yeşilboğaz: "Çocuklar hangi davranışın suç olduğunu bilmiyor"

CHP ERDEMLİ GENÇLİK KOLLARI MAHALLE GEZİLERİNDE

Erdemli’de, Cumhuriyet halk Partisi Erdemli Gençlik Kolları başkanı Bekir Kamil Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle gezilerini aralıksız sürdürüyor.

Erdemli’de, Cumhuriyet halk Partisi Erdemli Gençlik Kolları başkanı Bekir Kamil Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle gezilerini aralıksız sürdürüyor.

Gençlik Kolları Başkanı Bekir Kamil Çağlayan ve yönetim kurulu ile yapılan gezide, çok sayıda mahalle ziyaret edilirken, vatandaşlarla konuşulup, istek ve talepleri dinlendi.

Başkan Çağlayan Gezilerde yaptığı konuşmasında; “ Erdemli çağdaş ve modern bir kent. Erdemli CHP'nin artarak yükselişe geçtiği ve kozmopolittik bir ilçe durumunda. Erdemli tüm Türkiye'de bu konuda örnek oluyor. Erdemlililer bizi her zaman onurlandırarak halkın partisi olan CHP'ye destek vermiştir. Tüm mahallelerimizi ziyaret ederek eksik veya yaşanan olumsuzlukları ilgili birimlerimize ileterek çözümlerini sağlamak için çalışmalar yapmaktayız. Bu ziyaretlerimizde bu nedenle çok önemlidir. Büyükşehir Belediyemiz de havaların düzelmesiyle birlikte mahallelerimizde çalışmalara başlayarak Erdemli'nin tüm mahallelerinin tüm eksikliklerini giderecek. Eksiklikleri yerinde tespit etmek için yaptığımız bu ziyaretlerde halkımızın partimizden beklentilerini de dinliyoruz. Halkımıza söz verdiğimiz gibi sadece seçim öncesinde değil, seçimden sonrada halkımızla, vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz demiştik ve sözümüzde durduk. Şuanda ilçemizde bulunan yüksek kesimdeki mahalle ziyaretlerimizi yapıyoruz. İnşallah ilçemizin bütün mahallelerini gezeceğiz ve halkımızla buluşacağız" dedi.

Ziyaretlerden memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, siyasi parti temsilcilerinin sadece seçimden seçime değil, seçim sonrasında da halkımızı ziyaret etmeleri bizlerin isteğidir. Bizim sorunlarımız sadece seçim öncesinde olmuyor. Seçim sonrasında da istek ve taleplerimiz oluyor. Bizleri ziyaret eden ve dinleyen CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bekir Kamil Çağlayan ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz” dediler.